Saray lokma, tarihi yönü ve lezzet bakımından mükemmel, derin bir geçmişi olan ve Osmanlı Sarayı’na kadar uzanan şerbetlenmiş bir şekilde servis yapılan bir Türk tatlısıdır. Açılış, tanıtım, cenaze, sünnet, mevlit, düğün ve her çeşit hayır işlerinizde saray lokma döktürme firmamız birinci sınıf bir hizmet vermekteyiz. Saray lokma tatlısı yıllardan beri Anadolu’da üretilen ve sevilerek tüketilen bir tatlı olmakla beraber Osmanlı sarayında da severek tüketildiği bilinmektedir.

İzmir saray lokma ekibi olarak siz müşterilerimize hijyenik bir ortamda hizmet sunmayı amaç edinerek, insan sağlığına duyarlı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İzmir’de lokmacı denildiğinde akla ilk gelen firma olmaktan ve sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

 

 

İzmir lokma siparişi için bize online internet sitemizden ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Tüm siparişleriniz titiz bir şekilde hazırlanmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Her türlü organizasyonunuz için toplu siparişlerinizi hızlı ve damak tadınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Tatlı konusunda uzman ustalarımızla lokmanın doğru adresiyiz. Toplu siparişleriniz için çok avantajlı paket fiyatlarımız mevcuttur. Online sitemizde kişi sayısına göre lokma fiyatları bulunmaktadır. Halka şeklinde olan lokmalar hijyenik koşullar altında imal edilmektedir. Taze olarak hazırlanan lokmaları konuklarınıza güvenle ikram edebiliyor olacaksınız. Siz de her türlü ihtiyacınız için Lokmacı İzmir firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

Lokma fiyat açısından da her bütçeye uygun bir tatlıdır. Çok uygun fiyatlara sahip olmasından dolayı hemen herkesin satın alabileceği lezzetler arasındadır. Firmamızın imal etmiş olduğu nefis lokmalar da ekonomik fiyatlarla satılmaktadır. Özellikle toplu alımlarınızda bütçenize en uygun fiyatları sizlere sunuyoruz. İzmirşehrine,çevre illere ve ilçelere teslimat yapabiliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır. Online sitemizi ziyaret edebilir ya da telefonla bize ulaşabilirsiniz.